Mazda
AMH a.s. Mazda Olomouc

Ohodnoťte naše služby

Velice vstřícný personál, který je schopen snad snést zákazníkovi i modré z nebe.K Mazda dealerúm snad neni co dodat, jdou to profesionálove v každém směru. Prostředí velmi příjemné snad by to chtělo udělat jen nějaký nový pěkný bar s číšnici aby čekajíci zakazníci měli kde posedět.Jako není to nutnost ale když už se Mazda personál vydal touto cestou, že udělá zakazníkovi npř. kávu bylo bylo by asi vhodnější aby to nedělali pánové kteří sjednvají zakázky kolem aut, ale např. nějaka pěkná číšnice. Rovněž velké poděkováni patři i slečne z horního patra co se stará o papíry,velice příjemná a ochotná. Nadále poděkování i technikům i pani co myje auta.
              
Chtěl bych touto formou poděkovat panu Ing. Jiřímu Sittovi a panu Miroslavovi Sedláčkovi za pomoc při opravě vozidla Mazda 3. Míra ochoty a empatie, kterou jsem v průběhu jednání s nimi zaznamenal je na dnešní dobu naprosto nevídaná. 
Děkuji MUDr. Petr Tomnačák
              
Vstřícnost, ochota, vše vysvětlující a klidné jednání a rychlost servisu s následnám vysvětlením, co vše bylo třeba udělat a proč.
              
	Příjemné prostředí,vkusný prosluněný interiér s vystavenými vozy,zkušení a velmi vstřícní lidé. Pozorný a ochotný mechanik,který se od začátku stará o můj vůz.Rychlé jednání a brzké termíny objednání.A v neposlední řadě auto po garančním servisu umyto a vyčištěno.
              
Jsem velice spokojený se servisními službami v MAZDA v Olomouci. Je zde velká ochota a vstřícnost ze strany pana Sedláčka, taktéž není problém se objednat na termín, který mi vyhovuje.
              
Velký dík AMH, a.s. Olomouc, panu Mgr. Pavlu Koutnému a celému kolektivu. I společnosti Mazda Czechia
              
Pracovníci servisu Mazda Olomouc jsou velmi vstřícní. Není problém se vždy domluvit na daných věcech a možnostech. Spolehlivost a odbornost jsou důvody, které mne vedou ke spokojenosti.
              
Servis a autosalon MAZDA AMH v Olomouci využívám a navštěvuji již 15 let. Za tuto dobu jsem si pořídila dvakrát vůz MAZDA 6, poté Mazda CX7, dále MAZDA CX5 a naposledy MAZDA CX3. Moje zkušenosti s prodejem vozů a servisem jsou ty nejlepší. Ochotný a vstřícný personál, perfektní služby. O tom svědčí i doba po kterou servis navštěvuji a používám vozy MAZDA.
              
Dobrý den,

přístup vašeho autosalonu je neprofesionální. Nabízíte vůz, na který si následně domluvím schůzku, přeorganizuji celý svůj program tak, abych se mohl dostavit, a pár hodin před plánovanou návštěvou mi prodejce napíše, že tam vůz nebude a ať přijedu jindy. Takto si nepředstavuji solidního prodejce. O tomto postupu budu informovat i Mazdu CZ.
              

AMH, a.s. Mazda Olomouc

Jeremenkova ul.
77200 Olomouc
IČO: 65138279


Prodej: +420 604 526 920
E-mail: prodej.mazda@amh.cz
Servis: +420 585 224 485
E-mail: servismazda@amh.cz

PRODEJ


Tel:604 526 920

Tel:606 724 078

SERVIS


Tel:724 069 036