Mazda
AMH a.s. Mazda Olomouc

Ohodnoťte naše služby

Vstřícnost, ochota, vše vysvětlující a klidné jednání a rychlost servisu s následnám vysvětlením, co vše bylo třeba udělat a proč.
              
	Příjemné prostředí,vkusný prosluněný interiér s vystavenými vozy,zkušení a velmi vstřícní lidé. Pozorný a ochotný mechanik,který se od začátku stará o můj vůz.Rychlé jednání a brzké termíny objednání.A v neposlední řadě auto po garančním servisu umyto a vyčištěno.
              
Jsem velice spokojený se servisními službami v MAZDA v Olomouci. Je zde velká ochota a vstřícnost ze strany pana Sedláčka, taktéž není problém se objednat na termín, který mi vyhovuje.
              
Velký dík AMH, a.s. Olomouc, panu Mgr. Pavlu Koutnému a celému kolektivu. I společnosti Mazda Czechia
              
Pracovníci servisu Mazda Olomouc jsou velmi vstřícní. Není problém se vždy domluvit na daných věcech a možnostech. Spolehlivost a odbornost jsou důvody, které mne vedou ke spokojenosti.
              
Servis a autosalon MAZDA AMH v Olomouci využívám a navštěvuji již 15 let. Za tuto dobu jsem si pořídila dvakrát vůz MAZDA 6, poté Mazda CX7, dále MAZDA CX5 a naposledy MAZDA CX3. Moje zkušenosti s prodejem vozů a servisem jsou ty nejlepší. Ochotný a vstřícný personál, perfektní služby. O tom svědčí i doba po kterou servis navštěvuji a používám vozy MAZDA.
              
Dobrý den,

přístup vašeho autosalonu je neprofesionální. Nabízíte vůz, na který si následně domluvím schůzku, přeorganizuji celý svůj program tak, abych se mohl dostavit, a pár hodin před plánovanou návštěvou mi prodejce napíše, že tam vůz nebude a ať přijedu jindy. Takto si nepředstavuji solidního prodejce. O tomto postupu budu informovat i Mazdu CZ.
              

AMH, a.s. Mazda Olomouc

Jeremenkova ul.
77200 Olomouc
IČ: 65138279


Prodej: +420 604 526 920
E-mail: prodej.mazda@amh.cz
Servis: +420 585 224 485
E-mail: servismazda@amh.cz

PRODEJ


Tel:604 526 920
@
Mgr. Pavel Koutný

Tel:606 724 078
@
Ing. Jiří Sitta

SERVIS


Tel:724 069 036
@
Miroslav Sedláček